RadioPrietenia
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
RadioPrietenia

Cel mai tare radio
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ban fara motiv

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Stapanul




Mesaje : 5
Data de înscriere : 15/08/2008

ban fara motiv Empty
MesajSubiect: ban fara motiv   ban fara motiv Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 9:45 am

Salut DuHule!

Nick-ul meu este Stapanul. Am jucat ceva timp pe serverul tau.

Azi 15.08.2008 am luat ban permanent de la Creature fara motiv. Am intrat repede pe mess (aveam ID-ul lui) sa vad ce s-a intamplat. Nu am jucat niciodata codat, nu am injurat niciodata pe server, nu am facut rush...una peste alta nu prea sunt mare expert in Counter Strike. Explicatia lui Creature a fost " marsh ma!".
Poti vorbi cu Creature sa vezi care e motivul pentru ca mie nu imi mai raspunde si sa ridici banarea. Nu am fost si nu cred ca voi fi cine stie ce adversar pentru ca nu joc 24h din 24h.
DuHule ma bazez pe corectitudinea ta.

Multumesc.
Sus In jos
cFg|AMo7T!ZoR

cFg|AMo7T!ZoR


Mesaje : 19
Data de înscriere : 01/06/2008

ban fara motiv Empty
MesajSubiect: un om cinstit   ban fara motiv Icon_minitimeLun Aug 18, 2008 9:17 pm

nu prea se mai gasesc oameni ca tine...imi place cum vorbesti...dar chiar a fost ban fara motiv?? scratch
Sus In jos
 
ban fara motiv
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BAN degeaba FARA POZE de la skillzor
» Ban degeaba fara poze nimik TriplexXx
» am luat ban fara motiv ... wts sau citesc dar io cred k wts el chiar sufera de admin
» ban pt nimic..fara poze...fara demo
» C.L.<4>fuK mi-a dat ban aiurea...fara poze X(

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RadioPrietenia :: ..::Sugesti&Reclamati :: ..::Sugesti&Reclamati-
Mergi direct la: