RadioPrietenia
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
RadioPrietenia

Cel mai tare radio
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ban pt nimic..fara poze...fara demo

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
PraF




Mesaje : 2
Data de înscriere : 15/07/2008

ban pt nimic..fara poze...fara demo Empty
MesajSubiect: ban pt nimic..fara poze...fara demo   ban pt nimic..fara poze...fara demo Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 6:32 pm

fuk esti idiot mah......pentru care motiv miai dat ban? Nu am injurat...coduri nu aveam..poze nu miai facut...pt care motiv am luat ban
Sus In jos
oN

oN


Mesaje : 13
Data de înscriere : 27/06/2008

ban pt nimic..fara poze...fara demo Empty
MesajSubiect: Re: ban pt nimic..fara poze...fara demo   ban pt nimic..fara poze...fara demo Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 9:53 pm

Hmmm vad ca nu poti sa te abtii sa nu folosesti limbaj vulgar pentru cum vb nu ar trb sa iti fie scos banu !! Idea
Sus In jos
SeBa[-S-]tYaN




Mesaje : 4
Data de înscriere : 28/06/2008

ban pt nimic..fara poze...fara demo Empty
MesajSubiect: Re: ban pt nimic..fara poze...fara demo   ban pt nimic..fara poze...fara demo Icon_minitimeVin Iul 18, 2008 5:52 pm

asa si eu am primit cica nu face rush ct si el face s lam omorat si mio dat ban deci idem..Smile) lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





ban pt nimic..fara poze...fara demo Empty
MesajSubiect: Re: ban pt nimic..fara poze...fara demo   ban pt nimic..fara poze...fara demo Icon_minitime

Sus In jos
 
ban pt nimic..fara poze...fara demo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ban fara motiv
» BAN degeaba FARA POZE de la skillzor
» Ban fara motiv
» Din nou am ban pentru nimic !!!
» NU STIU CUM SA MAI VORBESC CU VOI Cit se poate ban de dat pentru nimic!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RadioPrietenia :: ..::Cereri::.. :: ..::CereriUnban::..-
Mergi direct la: