RadioPrietenia
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
RadioPrietenia

Cel mai tare radio
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 am luat ban degeaba

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
cFg|AMo7T!ZoR

cFg|AMo7T!ZoR


Mesaje : 19
Data de înscriere : 01/06/2008

am luat ban degeaba Empty
MesajSubiect: am luat ban degeaba   am luat ban degeaba Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 10:05 pm

sa va explic cum s-a intamplat....jucam pe fy snow....si intra frumos adminul anonimul.....bun aja...anonimul imi face 3-4 poze si il pune pe xp sa mi le ceara...am vorbit cu xp...i-am dat pozele..nu a zis nimic...cand intru pe server..stau 2 minute si ma trezesc cu ban..pe server erau 3admini (alecsino..anonimul....si poka park Arrow )....nu se poate aja ceva...cred k anonimul a dat...Luati Masuri !!!! Evil or Very Mad
Sus In jos
AleCSIno

AleCSIno


Mesaje : 59
Data de înscriere : 13/05/2008

am luat ban degeaba Empty
MesajSubiect: Re: am luat ban degeaba   am luat ban degeaba Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 2:59 pm

anonimu a dat ... si am intrebat dc si a zis k pe harta de_nuke mergeai prin pereti ....cea ce nu este adevarat k dak iesi din harta srv te baneaza automat 24 h ... si nu inteleg dc nu ia dat ban pe harta de_nuke dak umbla prin pereti ... a luat ban pe harta de_dust ...
Sus In jos
PItyCU

PItyCU


Mesaje : 80
Data de înscriere : 16/04/2008

am luat ban degeaba Empty
MesajSubiect: Re: am luat ban degeaba   am luat ban degeaba Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 4:48 pm

este un bug.. cand sunt cativa cu lag .. apare ca si cum merge pe harta , prin pereti etc .. mi sa intamplat de multe ori si mie .. Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





am luat ban degeaba Empty
MesajSubiect: Re: am luat ban degeaba   am luat ban degeaba Icon_minitime

Sus In jos
 
am luat ban degeaba
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Am luat ban degeaba!!!
» am luat ban degeaba!!
» Ban luat aiurea
» Am luat bann aiurea
» Ban degeaba :(((

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RadioPrietenia :: ..::Sugesti&Reclamati :: ..::Sugesti&Reclamati-
Mergi direct la: