RadioPrietenia
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
RadioPrietenia

Cel mai tare radio
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Neatza all :P

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
BraileanuL




Mesaje : 14
Data de înscriere : 02/08/2008

Neatza all :P Empty
MesajSubiect: Neatza all :P   Neatza all :P Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 8:36 am

Deci am o mica sugestie pentru toti adminii !!! Deci cand mai face cineva o cerere de admin sau slot , vreau sa se dea PRO sau CONTRA ,(PRO=de acord, CONTRA=impotriva) si apropo cand se fac cereri doar owneru isi da cu parerea pe cererea aia? Pai nu`i corect asa ceva , am inteles ca sunt 52 de admini...si doar 2 se uita pe forum? Pe forumu de unde am venit eu caci si eu am fost admin nu era zi sa posteze cate 15 admini pe cererea aia adica eram UNITI ,aici pe server cand intru nici nu ma saluta nimeni...mai ales colegi mei (admini) si nici nu vorbesc intre ei...IN FINE Deci ar trebuii sa se lase cu sanctiuni !!! asta a fost mica mea sugestie Very Happy parerea mea Wink Bafta`los
Sus In jos
cFg|AMo7T!ZoR

cFg|AMo7T!ZoR


Mesaje : 19
Data de înscriere : 01/06/2008

Neatza all :P Empty
MesajSubiect: asa e   Neatza all :P Icon_minitimeLun Aug 18, 2008 9:14 pm

are mare dreptate braileanul.....adminii nu se inteleg deloc bine intre ei...multi sunt invidiosi...cei cu admin mai mare isi bat joc de slot sau helper cum sunt si eu lol! .....nu merita toti semi god sau god..multi nici nu stiu sa`l foloseasca....in fine duhu are ultimul cuvant cheers
Sus In jos
 
Neatza all :P
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RadioPrietenia :: ..::Diverse::.. :: ..::Cafenea::..-
Mergi direct la: