RadioPrietenia
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
RadioPrietenia

Cel mai tare radio
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 As vrea si eu un SloT...

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
cr#Tzu




Mesaje : 4
Data de înscriere : 31/07/2008

As vrea si eu un SloT... Empty
MesajSubiect: As vrea si eu un SloT...   As vrea si eu un SloT... Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 11:24 pm

Salut sunt "cr#Tzu" si as vrea daca se poate si eu un slot pe servarul acesta.Imi place fff mult..o sa intru mai des pe el.multumesc lol! afro flower king queen jocolor geek scratch study elephant farao rendeer santa cherry sunny albino Sleep rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken pig monkey cat alien pale silent tongue pirat clown Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops Idea Question Exclamation Wink Rolling Eyes Twisted Evil Evil or Very Mad Crying or Very sad Embarassed Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz





Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ultima editare efectuata de catre cr#Tzu in Vin Aug 08, 2008 10:28 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
DuHu




Mesaje : 78
Data de înscriere : 09/04/2008

As vrea si eu un SloT... Empty
MesajSubiect: Sal   As vrea si eu un SloT... Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 8:35 pm

salut cr*tu : Daca o sa intri mereu pe sv si te vad si plus de alta o sa fi in top 15 am sa iti dau slot sau helper pana atunci bafta multa !! Sleep
Sus In jos
BraileanuL




Mesaje : 14
Data de înscriere : 02/08/2008

As vrea si eu un SloT... Empty
MesajSubiect: Re: As vrea si eu un SloT...   As vrea si eu un SloT... Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 8:26 am

Contra ! Mai joaca si ai sa primesti ce ti-a spus Owneru !! Wink Bafta`los !
Sus In jos
cr#Tzu




Mesaje : 4
Data de înscriere : 31/07/2008

As vrea si eu un SloT... Empty
MesajSubiect: Re: As vrea si eu un SloT...   As vrea si eu un SloT... Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 10:29 pm

ok=)))))) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz
Sus In jos
DuHu




Mesaje : 78
Data de înscriere : 09/04/2008

As vrea si eu un SloT... Empty
MesajSubiect: Cr#tule   As vrea si eu un SloT... Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 11:18 pm

DEci te-am vazut pe messenger dupa ce am trimis mesaj cu serverul ( si tu ai spus Pai nu intru ca nu dai SLOT ) TU crezi ca ma intereseaza daca intri tu sau nu pe sv meu ? PFffff
Sus In jos
cr#Tzu




Mesaje : 4
Data de înscriere : 31/07/2008

As vrea si eu un SloT... Empty
MesajSubiect: Re: As vrea si eu un SloT...   As vrea si eu un SloT... Icon_minitimeSam Aug 09, 2008 12:28 pm

pai tocmai...te caci pe tine pt un slot..ce draq sa fim seriosi...nici nu am nevoie de srv tau sau forumul...am admine si sloturi in alte parti.

si nu am zis asa...am zis "dai si tu un slot" ...in fine....noapte buna Neutral =)))


P.S. o sa pierzi multi playeri pt ca nu dai slot si adminele sunt pe bani.asculta la mine...dar e treaba ta.pa si la revedere
Sus In jos
BraileanuL




Mesaje : 14
Data de înscriere : 02/08/2008

As vrea si eu un SloT... Empty
MesajSubiect: Re: As vrea si eu un SloT...   As vrea si eu un SloT... Icon_minitimeDum Aug 10, 2008 11:27 am

NU avem de playeri cu fitze Cretule ai inteles ?
Sus In jos
cr#Tzu




Mesaje : 4
Data de înscriere : 31/07/2008

As vrea si eu un SloT... Empty
MesajSubiect: Re: As vrea si eu un SloT...   As vrea si eu un SloT... Icon_minitimeDum Aug 10, 2008 7:54 pm

:-?....


P.S. sms ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





As vrea si eu un SloT... Empty
MesajSubiect: Re: As vrea si eu un SloT...   As vrea si eu un SloT... Icon_minitime

Sus In jos
 
As vrea si eu un SloT...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sal..as vrea si eu slot
» Mod3pH vrea slot
» Duhule Rebe vrea slot...;)
» as vrea si eu slot daca se poate;)
» r3sP3cT dUhU...as vrea si eu slot :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RadioPrietenia :: ..::Cereri::.. :: ..CerereSlot::..-
Mergi direct la: